.

.

Компатибилен Проектор светилка за HITACHI DT00621/CP-S235/CP-S235W

Компатибилен Проектор светилка за HITACHI DT00621/CP-S235/CP-S235W

DEN 2623.00
DEN 2761.44
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
3 M S20
DUKANE Image Pro 8055
HITACHI CP-S235, КП-S235 W
Дел Број : 456-8055, 78-6969-9743-2, DT00621 Wattage : 160 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Основни својства

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
DT00621

Тие исто така купуваат со овој производ.