.

.

целата продажба 500pcs hairnet 5mm најлон коса мрежи невидливи за еднократна употреба коса нето 20inch пет бои се мешаат црна,темно кафена,кафена,русокоса

целата продажба 500pcs hairnet 5mm најлон коса мрежи невидливи за еднократна употреба коса нето 20inch пет бои

DEN 1200.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


најлон коса мрежи невидливи коса мрежи
должина : 20inch
големина : 5mm нето дупка големина
боја : црна, темно кафена, кафена, светло кафена, русокоса
Пет бои се мешаат, 100pcs/боја,
материјали : најлон
500pieces/ многу
Напомена :
Ако ви треба само една боја или две бои, три бои,четири бои на пет бои,ве молиме оставете амбасадори на ред, можете да изберете било која боја од пет бои, ви благодариме!

Основни својства

боја:
русокоса боја, темно кафена боја, светло кафеава боја, кафеава боја, lightbrown mixbrown, темно кафеава комбинација браун, lightbrown mixblonde, браун се меша русокоса, darkbrown микс русокоса, црна боја, пет бои секој 100
Тип На Објект:
Hairnets
Големина:
20-22inch
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
SY500
is_customized:
Yes
боја:
пет боја микс

Тие исто така купуваат со овој производ.