.

.

36-51mm МОТОЦИКЛ ИЗДУВНИТЕ ПРИГУШУВАЧ СКУТЕР ЦЕВКА DIRT BIKE ЗА ХОНДА CRF450R CRF250X CRF450X Kawasaki KX65 KX85 KX125 KX250

36-51mm МОТОЦИКЛ ИЗДУВНИТЕ ПРИГУШУВАЧ СКУТЕР ЦЕВКА DIRT BIKE ЗА ХОНДА CRF450R CRF250X CRF450X Kawasaki KX65 KX85

DEN 818.00
DEN 818.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


НИ 82.24 / set НИ 4.49 / пар НИ 16.73 / парче НАС 11.97 / парче НАС 8.89 / парче НАС 15.99 / пар НИ 2.78 / set НИ 12.89 / set НИ 14.2 / set НИ 3.92 / парче
За 36-51mm дијаметар за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia
ktm и така натаму
Опис на производот
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Алуминиум .Нерѓосувачки Челик Заварување конектор.
Боја : Титаниум и карбонски влакна главата, како слика.Издувните Пригушувач Со Подвижен DB Убиец.
Должина : 370mm.
тежина : 1700g
Конекција влезот Кол : 51mm. Ве молиме проверете на податоци и да се споредат за вашиот оригинален цевки пред да купите.
Звук : Звучи неверојатно, убаво режењето, гласно, без да се премногу досадни (со silencer во)
Нерѓосувачки челик заварување адаптер овозможи да се вклопи цевка 36 MM-51 MM.
неговите добри за голема моќ мотор, >250cc универзална сите мотоцикл
Тоа е универзална пригушувач може да се користи за dirt bike улица велосипед, скутер и да било друг велосипед со цевки со дијаметар од 36-51 MM. Пакет Содржина : 1 x Издувни Цевки . Налепница и некои Додатоци Дијаметар : 36-51mm
Answer : ___________________________ Note : пратено од Кина имаат АК налепници, испратени од Германија складиште не вклучува АК налепници, ви благодариме

Основни својства

боја:
E
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
EP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
37.2cm
Објектот Ширина:
0.99cm
Објектот Висина:
0.22cm
Објектот Тежина:
1.62kg
Објектот Дијаметар:
0.5inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Motobike Направи:
Универзална
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
на издувната цевка
Fitment:
ЗА 36mm-51mm модел
Употреба:
мотоцикл пригушувач
fitment На:
ЗА ХОНДА CRF450R CRF250X CRF450X Kawasaki KX65 KX85 KX125 KX250

Тие исто така купуваат со овој производ.