.

.

Измијте Слив Кујна Миење Слив Славина Се Справи Со Додатоци 35/40 Приклучок За Општа Намена Вклучете Се Справи Со

Измијте Слив Кујна Миење Слив Славина Се Справи Со Додатоци 35/40 Приклучок За Општа Намена Вклучете Се Справи

DEN 192.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


ние ги имаме во акции ,ако постојат многу стилови ,
pls остави порака или да додадете некоја забелешка која ви се допаѓа
имаше подобро испрати пик на продавачот, ако не знаете како да се напише
кој ви треба ,благодарение толку многу !
ако сте трговија на големо купувачот , можете да cantact нашите trademanage ,
ние сме ok ви даде трговија на големо цена и да се обезбеди пад на превозот ,ви благодариме

Основни својства

Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Опремени
Број На Модел На:
1.14
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Современа
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
No
Модел:
Топла и ладна допрете го вклучите рачка

Тие исто така купуваат со овој производ.