.

.

година нови машка мода личност свадба банкет приеми младоженецот groomsmen вратоврска тесен дел 17

година нови машка мода личност свадба банкет приеми младоженецот groomsmen вратоврска тесен дел 17

DEN 410.00
DEN 432.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бренд : Натпревар-Up
Состојба : Рачно Изработени
Пакување : Заштитна и Si mple Пакет ing
Во нашата продавница, постојат многу други врски на продажба, Можете да ја посетите нашата продавница да се избере повеќе. Ние, исто така, го продаде чорапи и така натаму.
Ако ви се добро со објектот, ве молиме оставете ни 5 ѕвездички и позитивни повратни информации.Вашата доверба и предлози се многу важни за нас за да се станува се подобар и подобар.
Ако имате било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни својства

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Натпревар-Up
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid

Тие исто така купуваат со овој производ.