.

.

Туш Завеси Гроздобер Ретро Кино, Филм Гроздобер Хартија Текстура Hollywoo Печатење Декоративни Полиестер Ткаенини Бања Завеси

Туш Завеси Гроздобер Ретро Кино, Филм Гроздобер Хартија Текстура Hollywoo Печатење Декоративни Полиестер Ткаенини

DEN 883.00
DEN 959.52
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на Hommom H Продавница Функција : Висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, водоотпорен, mildew, не избледи, лесни за нега, Вклучувајќи 12 заменливи куки, лесно да висат завеси. 3 D HD печати, да ви даде исклучителен уживање Спецификација на Производот : Боја : избор на боја пејзаж Материјал : 100% полиестер влакна Завеса големина : различни големини Пакување големина : 32.5 * 24.5 * 2cm / 12.8 * 9.6 * 0.8 во (L * W * H) Пакет тежина : различни големини на различни тежина Производ Големина : Големина : W - ширина, H - должина. W90 x H180 cm = W36 x H72 инчи W120 x H180 cm = W48 x H72 инчен W150 x H180 cm = W60 x H72 инчи W165 x H180 cm = W66 x H72 инчен W180 x H180 cm = W72 x H72 инчен W180 x H200 cm = W72 x H80inch W200 x H180 cm = W80 x H72 инчи Пакување листа : 1 * Туш завеси 12 * Прстен куки answer : ___________________________ Note : Ние може да се направи обичај, што може да ми даде вашата омилена фотографија. Или треба и други големини ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме

Основни својства

Големина:
180x200cm, 180x180cm, 160x180cm, 150x180cm, 120x180cm, 90x180cm
Бренд Име:
HommomH
Стил:
Американски Стил
Број На Модел На:
туш завеса
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер
боја:
црвени корални

Тие исто така купуваат со овој производ.