.

.

2 Парчиња Термички Заштитник Термостат Switch KSD9700 15/20/25/30/35/40/45/50/55/60/65-150C Степен целзиусови степени Нормално Отворен N. O. 5A 250V

2 Парчиња Термички Заштитник Термостат Switch KSD9700 15/20/25/30/35/40/45/50/55/60/65-150C Степен целзиусови

DEN 218.00
DEN 218.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Име На Производ За Контрола На Температурата Се Префрлите Модел.Не KSD9700 Контакт Тип
Националниот КООРДИНАТОР . Номинална Моќност 5 A 250 V Активни Температура 15/20/25/30/35/40/45/50/55/60/65-150 C Доведе Жица Должина 7.3 cm / 2.9" Главата Димензија 20 x 7.5 x 3.5 mm/0.78" x 0.3" x 0.14"(L*W*T) Материјал Bimetal ,Пластични,од не ' Рѓосувачки Челик Главната Боја Сребрена на Ѕвонење, Црна

Основни својства

боја:
Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE

Тие исто така купуваат со овој производ.