.

.

2011 -13 година ДОВЕДЕ Taillights Задните Светла за ТОЈОТА SW4 Fortuner чад Домување Јасно леќа

2011 -13 година ДОВЕДЕ Taillights Задните Светла за ТОЈОТА SW4 Fortuner чад Домување Јасно леќа

DEN 11313.00
DEN 12432.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Вашиот Најдобар Избор на Авто Додатоци ~~~~~
2011 -13 година ДОВЕДЕ Taillights Задните Светла Чад Домување Јасно леќа
за ТОЈОТА Fortuner
Производ детални слики
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Стил : LED Tail Lamps.
2. Боја : Црна Домување.
3. Состојба : Дното Боја : Црна Домување; Површина Боја : Јасно Маска
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 4 PCS/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
За да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира. Тоа е игра и приклучокот.
9. Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози двете достапни.
10. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Основни својства

Година:
2011-2013
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Тежина:
6kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
SuperTuning
Напон:
12V
Име На Модел:
Fortuner
Автомобил Производител:
Тојота
Специјални Функции:
LED

Тие исто така купуваат со овој производ.