.

.

2018 Секојдневен Calcetines Hombre 5 Пара/многу Пјер Поло Бренд Мажите Чорапи Везови Зима Човек Памук Висок Квалитет Чиста Mens Hombre

2018 Секојдневен Calcetines Hombre 5 Пара/многу Пјер Поло Бренд Мажите Чорапи Везови Зима Човек Памук Висок Квалитет

DEN 540.00
DEN 710.40
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1476094360310083 Најдобри-продажба на производи US $ 11.38 /парче US $ 11.68 /парче US $ 9.88 /парче US $ 11.60 /парче US $ 8.38 /парче US $ 9.88 /парче US $ 11.60 /парче US $ 11.68 /парче

Основни својства

Бренд Име:
PIERPOLO
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
04
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
ткаенина име:
Памук
Стил:
Слободно време
Технологија:
жакард ткаат
Функција:
Пот, мирис
Погоден Сезона:
Пролет
Шема:
Полна Боја
Дебелина:
средно
Големина:
F
Цилиндар висина:
Во цилиндар

Тие исто така купуваат со овој производ.