.

.

Симпатична Зајаче Зајакот Децата Јакни За Девојки Облека Деца Outerwear и Палта Manteau Fille Есен Облека на Децата

Симпатична Зајаче Зајакот Децата Јакни За Девојки Облека Деца Outerwear и Палта Manteau Fille Есен Облека на

DEN 762.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


Симпатична Зајаче Зајакот Децата Јакни За Девојки Облека Деца Outerwear и Палта Manteau Fille Есен Децата Облека во Боја : Розова, Сива Големина : 100(3 T), 110(4 T), 120(5 T), 130(6 T), 140(7 T) менувач : 2-7 години големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред место и цел. Нормално има разумна мерка надоместок во големина. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Предмети се испраќаат од страна на Aliexpress Бесплатен Превозот за сите земји Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ќе се пријават помалку вредност на пратката да ги избегнете високите даноци кога ќе примите стоки. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Методи за плаќање Заштитени со Зачувам : Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодариме. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.

Основни својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Q017
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
розова, сива
Големина:
100(3T), 110(4T), 120(5T), 130(6T), 140(7T)
Возраст:
2-7years

Тие исто така купуваат со овој производ.