.

.

2017 Нови Некогаш сте Подготвени Завој Битка Облекување Отворено Тактички Итни Прва Помош на Компресија Фластер 4 инчи Вакуум амбалажа

2017 Нови Некогаш сте Подготвени Завој Битка Облекување Отворено Тактички Итни Прва Помош на Компресија Фластер

DEN 891.00
DEN 1073.76
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мулти-насочен облекување дизајн, дозволувајќи им на обвивката лента да биде рана во поинаква насока.
Плаќање
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Повеќето уникатен дизајн во две доаѓа со прстен, притисок во газа област низ прстен, еден е на крајот на фиксна прстен, секој прстен има отвор во средината, работата, без сечење големина, или користење на најлон Тока игла или фиксна, запознаени со отворен спортски пријатели ќе мисли, една мала промена, два тока во дивината таму ќе биде многу апликација простор, оваа IBD, всушност, далеку надвор од вообичаеното Разбирање на концептот на прва помош завој фластер, тој ги интегрира стерилна газа, брзо hemostatic завој, притисок уред, веќе може да се нарече мал систем на итни, додека вкупната должина на 144 инчи (3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Откако добивање на вашиот добар повратни информации, ние ќе ви ги даде -попуст за следниот пат. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.6 M) еластичен завој, исто така може да се користи во случај на вонредна состојба за Да се направи прстени, ремени, па дури и како едноставна tourniquet.
Белешки
1.
Превозот и предавање
1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 15-80days. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни својства

Употреба:
Алатка За & Безбедност
Функција:
термичка
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
CCGK
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Престилки
Број На Модел На:
2017111406

Тие исто така купуваат со овој производ.