.

.

Нови Еднорог Коњ DIY Метал Cutting Умира Sencil За Scrapbooking Втиснување Папки Образец Албум Хартија Картички рачно изработени Занаетчиски

Нови Еднорог Коњ DIY Метал Cutting Умира Sencil За Scrapbooking Втиснување Папки Образец Албум Хартија Картички

DEN 89.00
DEN 110.88
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Компјутер Материјал : Јаглероден челик Големина : Прибл. 98*95mm Боја : Сребро како што е прикажано Дизајн : Еднорог Коњ Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пакет се вклучени : 1 x Сечење Умира Матрицата

Основни својства

Бренд Име:
CYFUN ДИЗАЈН
Број На Модел На:
diy занает

Тие исто така купуваат со овој производ.