.

.

Универзална Виткање Мотоцикл Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало за Suzuki DR250R DRZ 400 S/СМ 125/250 85 RMX250S

Универзална Виткање Мотоцикл Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало за Suzuki DR250R DRZ 400

DEN 820.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис на Спецификација : -Количина : 1 Пар Странични Ретровизори -Состојба : Brand New -Боја : Црна -Лесно да се инсталира -Обичај Пати во можност огледала Материјали : - Високо влијание ABS пластика школка, челик вратило и стакло огледало,и има топката & грло прилагодување механизам наоѓа на аголот од огледалото домување што се нуди одличен спектар на корекција. Ве молиме Бидете Сигурни дека Овој Објект не е Погоден За Вашиот Мотор Пред да Нарачате! - Огледало Големина на Тема : 10мм насока на стрелките на часовникот Тема -2 X насока на стрелките на часовникот Завртки (8мм) Ако нишка на вашиот огледало база е од спротивната страна, ве молиме оставете порака за нас ! -може да се обезбедат позитивни и негативни завртка тема. За Пакување : -1 Пар Мотоцикл Странични Ретровизори -2 X насока на стрелките на часовникот Завртки(8мм) Fitment : Погоден Модели : Универзална Одговара За 8мм и 10мм Тема Ретровизори -Погоден за Хонда, Suzuki Kawasaki KTM АТВ Јамаха BMW.. собере најмногу улица велосипеди и спортски велосипеди Одговара на стандард шупливи 7/8 инчи дијаметар handlebars Користи Interal Менгеме Систем Ова огледало е универзална, не се посебно направени за некои велосипед, ве молиме бидете сигурни дека вашиот велосипед, користете празен круг 7/8" handlebar Одговара : за Aprilia, за BMW, за Buell, за Ducati, за Харли Дејвидсон, за Хонда, Индиски, за Kawasaki, за KTM, за Suzuki, за Триумф и за Јамаха
Одговара за сите мотоцикли за Хонда за Улица велосипед : CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornat / CBF600 / CBR125 R / CBF125 / .. за Џип и хеликоптер : Сенка / Valkyrie / Магна / Rebel / .. за Dirt bike : XL1000 V / XL700 V / NT700 V / XL125 V / XR230 / APE50 / .. за Скутер : Сребро крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / .. за Kawasaki за Улица велосипед : Z1000 / Z750 / ER-6 F / ER-6 N / .. за Џип и хеликоптер : В.Н.Е серија / .. за Dirt bike : Versys / KLX серија / .. за Suzuki за Улица велосипед : Б-Крал, / GSF1250 / GSF600 / Gladius SFV650 / SV650 / SV1000 / GSR600 / .. за Џип и хеликоптер : Булевар / Натрапникот / Volusia / .. за Dirt bike : V-Strom / д-р серија / .. за Скутер : Skywave / Burgman серија / Gemma / .. за Јамаха Улица велосипед : XJR1300 / XJ6 / V-max / MT-01 / MT-03 / TDM900 / FZ1 / FZ6 / YBR / .. Џип и хеликоптер : XVS950 / XV1900 / XVS1300 / V-Ѕвезда / Virago / Воин / Кралската Ѕвезда / .. Dirt bike : XT660 / WR250 / WR125 / XT125 / .. Скутер : Височество / X-Max / X-Град / .. за Aprilia : за Tuono / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R / .. за Benelli : ТНТ / TRE / BX / Кафе / Quatro / Сомот / .. за BMW : K1300 / K1200 / F800 / F650 / G650 / HP2 / .. за Derbi : DRD серија / GP1 трки серија / .. за Ducati : Чудовиште серија / GT серија / Hypermotard / .. за Gilera : Nexus серија / Тркач Серија / .. за KTM : Супер Војводата / SMT / SMR / СМ / Sdventure / ..
Еден пар на Ретровизорите (и левата и десната страна)

Основни својства

боја:
Црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел:
ЦИЕ
Материјал Тип:
ABS Пластика+Алуминиумски
Бренд Име:
YOWLING
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл огледало
боја:
Црна
Бесплатен превозот :
Yes
Количина:
Карактеристики:

Тие исто така купуваат со овој производ.