.

.

5D Diy Дијамант Сликарство Бод Крстот bera семејство,полн Дијамант Везови животни Rhinestones Дијамант Мозаик Налепници Дома декор

5D Diy Дијамант Сликарство Бод Крстот bera семејство,полн Дијамант Везови животни Rhinestones Дијамант Мозаик

DEN 445.00
DEN 645.60
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Доволно смола дијаманти. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Доволно смола дијаманти. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации.

Основни својства

Големина:
25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm, 55x70cm
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Големина:
30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,65x90cm

Тие исто така купуваат со овој производ.