.

.

SSD32G LCD Екран Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Отпор Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка 12Inch

SSD32G LCD Екран Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Отпор Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо

DEN 11765.00
DEN 12384.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Забелешка : системот е кинески систем,треба да се tranfer тоа во системот на вашата земја себе,ако предвид дека,pls не место со цел,да се заблагодарам у . Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто.7 M (8 - битна 2 (LVDS) каналот низок напон диференцијални сигнал) животен век : >50000 часа Допир технологија : Resistive Технологија (Single point) време на Одговор : Допир поени : единствената точка на Допир ефективна идентификација : >1.1 инчи Дисплеј област : 246mm*184mm Најдобри резолуција : 1024*768 Осветленост : 300cd/m2 Контраст : 300 : 1 За време на Одговор : Refresh фреквенција : 60 Hz Вкупно боја : 16.1 инчи (дијагонала) 307mm Валидна се прикаже големина : 246x184mm Пакување големина : (ширина * висина * дебелина) 350 (ширина) x260 (висок) x135 (дебела) mm Нето тежина : 2. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент. Дополнително ,јас f сакате погоре Прилагодени објекти или други pls го контактирате овластениот сервис, благодарам u. Ви благодариме за разбирањето!
Кориснички инструкции 1. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни.

Основни својства

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ0121DZ0KK0XP1
боја:
Црна
систем:
XP
Допрете тип:
Еден Допир/Отпор Допир
Дијагонала На Екранот Големина :
12inch/12.1 Инчен
Школка Материјал:
Железо Школка
Резолуција:
1024*768
Приказ На Односот На:
4
Тип:
Сите Во Еден Индустриски Компјутер/Вградени Картичка Тока Компјутер
Излезна Моќност:
12v 5A
Екран Тип:
LED позадинско осветлување на LCD екранот

Тие исто така купуваат со овој производ.