.

.

M10*17mm(AF) Шарени Пластични Орев Гром Покрие Декоративни Орев Капа и Маска За Хексадецимален Гром Орев 50pcs/многу

M10*17mm(AF) Шарени Пластични Орев Гром Покрие Декоративни Орев Капа и Маска За Хексадецимален Гром Орев 50pcs/многу

DEN 1199.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Детали Од Пластични Орев Гром Покрие Големина : M10*17mm(Низ Станови )*19.5 mm(Вкупна Висина) Материјал : Пластика
Боја : Бела/Црна / Сива/Жолта Useage : Suite за покривање M10 хексагонални орев болт
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Основни својства

боја:
бела, црна, жолта, Сива
Број На Модел На:
M316
Тип:
Хексагонални Завртки
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.