.

.

YYW 5 Обоени DIY Изработка на Сомот Faux Велур Кабелот Накит 10m Имитација на Кожа Velveteen Кабелот Кристал за Заврши Алка Хривнија

YYW 5 Обоени DIY Изработка на Сомот Faux Велур Кабелот Накит 10m Имитација на Кожа Velveteen Кабелот Кристал

DEN 157.00
DEN 224.64
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


W elcome на нашата online продавница
Velveteen Мозок,Дизајни, со Кристал, повеќе бои за избор, 5x2mm, 10m/Многу, кои се Продаваат од Страна на Многу
Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO. Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ). Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн. Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
16061810345
Материјал:
Најлон
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Бренд Име:
YYW
Производ Карактеристики:
обоени со кристал
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Тежина:
70g
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Големина:
5x2mm, 10m/Lot

Тие исто така купуваат со овој производ.