.

.

2017 Жените Лето Плус Големина Блузи Мода Ракави Bodycon Multicolor се Сврти надолу Јака Цветни Печати Feminino Кошула Ewbs168

2017 Жените Лето Плус Големина Блузи Мода Ракави Bodycon Multicolor се Сврти надолу Јака Цветни Печати Feminino

DEN 573.12

Од стоката
Достапно е за нарачката


Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере. Големина на табелата е за повикување само, не може да биде мала разлика со она што ќе добиете.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.Ви благодариме.Ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.54(cm)
Answer : ___________________________ Note :
1.
2,Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети.
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас.Постојат 3 вида на еластичност : Висока Еластичност (двострани протегала), Среден Еластичност (еднострани поместуваат) и Nonelastic (не може да се протегала ).
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Жените Лето Плус Големина Блузи Мода Ракави Bodycon Multicolor се Сврти надолу Јака Цветни Печати Feminino Кошула
Големина на Табелата (CM) 1(cm)=0.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
YSMARKET
Ткаенина Тип:
Chiffon
Јака:
Notched
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Плус Големина Цветни Печатење На Блузи Ewbs168

Тие исто така купуваат со овој производ.