.

.

Висок Квалитет За Toyota е корола 2008-2013 автомобил стил пригушувач крајот опашка цевка се посвети нерѓосувачки челик издувните совет дел 1pcs

Висок Квалитет За Toyota е корола 2008-2013 автомобил стил пригушувач крајот опашка цевка се посвети нерѓосувачки

DEN 924.00
DEN 1038.24
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе го прават истото за вас.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
3) Ние ќе ВИ вратат ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
6. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ви благодариме!
5.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail, кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, вашиот парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели, ве молиме да бидете трпеливи.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем.

Основни својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1cm
Автомобил модел:
Е корола 2008 2009 2010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Модел Година:
2008 2009 2010
Бренд Име:
GUANG-E
Име На Модел:
YNUWS501
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Тие исто така купуваат со овој производ.