.

.

Бренд Преголеми Мажите Мах Еден очила за сонце Жените со Рамни Врвот Сонце Очила Плоштадот Машки Oculos De Sol Женски очила за сонце за Мажи 1052T

Бренд Преголеми Мажите Мах Еден очила за сонце Жените со Рамни Врвот Сонце Очила Плоштадот Машки Oculos De Sol

DEN 638.88

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor
Добредојдовте на Trendy Mate Службен Очила!
Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни
барање (бои/големини).Сите нарачки ќе бидат обработени во рамките на 1-4 дена.

Основни својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Анти-Рефлективен,UV400,од Тебе
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
65mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
70MM
Број На Модел На:
1052T
Бренд Име:
TrendyMate
Стил:
штит
Рамка Материјал:
Пластични
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB ЗРАЦИ
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице,Голема Лице
SunglassesPromotion:
На Промоцијата Топла Продажба Супер Се Справи Викенд Се Справи Бесплатен Превозот
Употреба Предмет:
Партија,на Патување,на Шопинг,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
очила за сонце стил:
Гроздобер Ретро Стил На Очила За Сонце, Елегантен Стил Очила За Сонце
За Родова Век:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени Masculino Feminino

Тие исто така купуваат со овој производ.