.

.

2017 Нов 500-9000series12BB 5.5:1 Spining ролна Целосен Метал Риболов тркала Ротирање на гајтанот Риболов ролна

2017 Нов 500-9000series12BB 5.5:1 Spining ролна Целосен Метал Риболов тркала Ротирање на гајтанот Риболов ролна

DEN 478.00
DEN 604.80
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


4494322498030405 препорачуваме US $ 14.90
/парче САД $ 20,00
/парче US $ 15.20
/парче US $ 15.10
/парче US $ 21.40
/парче US $ 14.88
/парче US $ 9.98
/парче US $ 46.00
/парче US $ 20.60
/парче US $ 14.50
/парче US $ 8.31
/парче US $ 14.20
/парче US $ 12.60
/парче US $ 13.90
/парче US $ 14.80
/парче US $ 16.60
/парче US $ 14.78
/парче US $ 24.85
/парче US $ 22.00
/парче US $ 21.69
/парче US $ 17.80
/парче US $ 16.60
/парче US $ 11.88
/парче US $ 8.99
/парче
Целосен метал гајтанот рокер рака 12 BB Намамат Ролна Врти Риболов Ролна 500-9000 риболов ролна
Спецификации :
1.Метална жица купот,
2.целосен метал виткање рокер, рокер рака се меѓусебно наоколу.
3. На високо-одделение алуминиум огледало заштита на животната средина боја, се направи рачно работа е деликатна,
4.high-end атмосфера, Јапонија орган професионални пролет, метал звук,
5.на високо-одделение суровини кастинг за конфигурација. Бакар менувачот за возење,
6. висока цврстина заб плоча цинк, алуминиум, ултра мазна се чувствувам

Основни својства

Имајќи Количина:
12
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија, 8000 Серија, 9000 Серија, Други
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
HF
Бренд Име:
GLS
Мамки Тип:
Лажни Мамка

Тие исто така купуваат со овој производ.