.

.

Убави Девојки Свадба Туту Фустан Деца Капчиња Цвет Опашка Фустан бал со Headband Деца Cosplay Обичај Принцеза Фустани

Убави Девојки Свадба Туту Фустан Деца Капчиња Цвет Опашка Фустан бал со Headband Деца Cosplay Обичај Принцеза

DEN 1430.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


Новата Девојка Долго рачно изработени Туту Фустан Деца Паун Меки Tulle Фустан со Цветни headband Деца Божиќ Tutus
1 Set = 1 Фустан + 1 Пердув Headband
Големина На Табелата :
Боја Детали Слики : сите бои се во парк
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод. нејзините бесплатен превозот. Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град . ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред. благодарам u.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
4.Комбинираат превозот.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница.толку долго како што можете да изберете истите се изразат компанија да ја испорача стоката за вас .ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање. благодарам многу!
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3.Следи прилагодувањата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани и може да ја нарушат вистинските бои и големина.
Повратни информации

Основни својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
FT-THD01
Силуета:
Бал
Декорација:
Appliques
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
multicolor
Големина:
1/7 years old
Возраст:
Доенче и дете
Материјал:
tulle
NO:
bebe
Стил:
vestidos
Пол:
Бебе Девојки
Објектот:
рачно изработени фустани tutus
Сезоната:
Лето
Пакет:
OPP вреќа

Тие исто така купуваат со овој производ.