.

.

Palio CJ8000 Allround Тип Мозолчиња Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер H42-44 2.2 mm

Palio CJ8000 Allround Тип Мозолчиња Во Тенис на Маса PingPong Гума со Сунѓер H42-44 2.2 mm

DEN 575.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Palio CJ8000 (Allround Тип) Pips-Во Тенис на Маса / Ping Pong Гума со Сунѓер
Сунѓерот Дебелина : 2.2 mm
Сунѓерот Цврстина : H42-44
Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.
Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

Основни својства

Бренд Име:
Palio
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Број На Модел На:
CJ8000
Гума:
Мозолчиња Во
Контрола Средства:
само гума
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Продавница број:
PA0004028
Сунѓерот Дебелина:
2.2 mm
Сунѓерот цврстина:
H42-44
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.