.

.

TEGAOTE Голем Капацитет Жените Гласник Најлон Кеса Жените Патни Торби Голема Mummy Чанти Секојдневен Tote Женски Sac Главен

TEGAOTE Голем Капацитет Жените Гласник Најлон Кеса Жените Патни Торби Голема Mummy Чанти Секојдневен Tote Женски

DEN 1146.00
DEN 2247.84
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


TEGAOTE Голем Капацитет Жените Гласник Најлон Кеса Жените Патни Торби Голема Mummy Чанти Секојдневен Tote Женски Sac Главен
Answer : ___________________________ Note :
-Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас. Dropshipping на располагање.

Основни својства

Големина:
44CMX21CMX37CM 1212
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
TGT1212
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Декорација:
Ruched
Главен Материјал:
Најлон
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
TEGAOTE
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
функција 1:
Водоотпорен
Карактеристика 2:
издржлив
функција 3:
Лесен
Големина:
44CMX21CMX37CM

Тие исто така купуваат со овој производ.