.

.

STARPAD Бесплатен превозот Abs нерѓосувачки челик врата зглоб декорација 4 парчиња/многу

STARPAD Бесплатен превозот Abs нерѓосувачки челик врата зглоб декорација 4 парчиња/многу

DEN 2352.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


користете методи
1 , се најде и автомобил tailpipe појавување позиција
2 , неговата позиција ќе ги избрише чисти
3 , со полесни ќе се удвои со кои се соочуваат лепак micromicro загрева
цврсто 4 , се држи на huaidan
mattersneeding внимание
инсталиран ве молиме пред да се осигура колата тело без влага или масло загадување .
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Уживајте во вашата шопинг.
производ карактеристики
arbitraging 1 , со висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал , или позлата изработени од , исклучителна згодна , нема да рѓа , направи вашиот луксузен stereoselectivity чувство , повеќе импресивен !
2 , мувла производство , мазна површина убава , едноставна инсталација , вратата sill лента може да се loiter анти судир избегнување функција , магла светилка маска , телото трим ретровизор маска ,
светлата се покријат , задни светла за покритие , сад надвор , ладно светлина вратата sill лента , внатре и надвор рачка , fended на резервоар за гориво маска , , трим во мрежата , заден трим еден вид на декорација елемент .Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3 , горниот дел од актерите возило модели pulchritudinous , и автомобил себеси целосно . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Благодарам многу. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. ставете по најдобри вториот ден не автомобил мие . мулти се купи во промоција полн со 300 'll подарок висок квалитет на стока купи
име : - сите
материјал : abs позлата
место на производство wenzhou
опис на производот
одличен квалитет , доверливо ! се инсталира многу едноставен , лесен , arbitraging висок квалитет, од нерѓосувачки челик , мувла производство , може да биде ефикасна заштита се вклучи и исклучи лесно да се носат делови . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Основни својства

Автомобил Производител:
Acura,Bugatti,Dodge,Infiniti,Lamborghini,Lexus,Maybach,Mercedes-Benz,Mitsubishi,Nissan,Pontiac,Ram,Scion,Skoda,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen
Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.