.

.

120pcs/број 4 Chiffon Цвеќиња За Деца Headband Коса Клипови Мека Меки Цвет За Diy Деца Девојки Headwear Коса Додатоци

120pcs/број 4 Chiffon Цвеќиња За Деца Headband Коса Клипови Мека Меки Цвет За Diy Деца Девојки Headwear Коса

DEN 1704.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor
: ) : ) : )Добредојдовте на abala продавница! : ) : ) : )
СТАВКА ДЕТАЛИ :
Материјал : ткаенина,chiffon
Бои : 16 бои да се избере,
Корисноста : фотографија реквизити,годишнина,забава,Подароци,Коса додатоци .
Љубезно ве молиме да НАПОМЕНА :
1). Ве молиме да ни оставите порака бои што сакате,или ние ќе ги испрати мешани бои за вас.
2). Бесплатни изразат бидат испратени ако цел износ над УСД $200
Тековната сврти времето сега е 2-5 работни дена Пред превозот.
За DHL,тоа трае 2-4days испорака по превозот.
За EMS,тоа трае 5-7days испорака по превозот.
За Epacket,тоа трае 7~10days испорака по превозот.
За Кина пост воздух пошта,потребно е 3-4weeks испорака по превозот
За Кина пост мал плус, Ние не може да се обезбеди следење на број. Нашето искуство ни кажува дека пристигнување време е 3-6weeks во зависност од вашата локација.
3) ако ви треба што порано ве молиме купувачите БРЗАЊЕ ОГЛАС во нашата продавница & контактирајте со нас пред да купите. Ве молиме цел рано да се осигурате дека сте ја добиете вашата предмети навремено

Основни својства

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук,Микрофибер,Полиестер,Spandex,Сатен,Chiffon
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер,ткаенина,chiffon
Тип:
diy цвет
Тип На Објект:
Headwear
боја:
16 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
4,10cm.
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Тие исто така купуваат со овој производ.