.

.

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Asus Z6300 Z63 Z7 Z70 Z7000 Z7100 Z71 Z80 Z8000 Z9000 Z90 Z91 Z9200 Z92 Z9300

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Asus Z6300 Z63 Z7 Z70 Z7000 Z7100 Z71 Z80 Z8000 Z9000 Z90 Z91 Z9200

DEN 623.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Asus Z6300 Z63 Z7 Z70 Z7000 Z7100 Z71 Z80 Z8000 Z9000 Z90 Z91 Z9200 Z92 Z9300 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Основни својства

Број На Модел На:
Z6300
Компатибилен Бренд:
за Asus
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Тие исто така купуваат со овој производ.