.

.

Бебе Чорапи Памук Деца Коленото Booties Симпатична Животно Моделот Печатење Нога Warmers Анти Лизга Кат Новородено Дете Доенчиња Sock CL5070

Бебе Чорапи Памук Деца Коленото Booties Симпатична Животно Моделот Печатење Нога Warmers Анти Лизга Кат Новородено

DEN 62.00
DEN 138.24
-55 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
Симпатична животно шема се многу модата.Го прави вашето бебе повеќе убави и слатки
Супер добро колокација,многу high-end посебно!
Одличен материјал кој содржи висок процент на Памук, еластичност, еластичност, се чувствуваат многу е добра!!!!!
Описи :
Производ : Чорапи
Материјал : Памук
Пакет се вклучени :
1*Пар Чорапи
Големина Единствена Должина Велт Препорачува Возраст S 10cm 5cm 0-2 години M 12cm 5cm 2-4 години Драг пријател,Различни дете има различна висина и тежина,укажуваат на тоа висина е само за референца. Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме за вашето разбирање.
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Уживајте во вашиот добро време! Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress. За плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основни својства

Големина:
0 to 2 years old, 2 to 4 years old
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
TONICHELLA
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
CL5070
Шаблон Тип:
Цртан филм

Тие исто така купуваат со овој производ.