.

.

Remanufactured Мастило Кертриџ За HP HP62 HP62XL 62 XL 62XL Завист 5640 5660 7640 5540 5544 5545 5546 5548 Officejet 5740 5741 5745

Remanufactured Мастило Кертриџ За HP HP62 HP62XL 62 XL 62XL Завист 5640 5660 7640 5540 5544 5545 5546 5548 Officejet

DEN 1032.00
DEN 1199.52
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
HR62/C2 P04 A
Црна
1
17 ml
HR62/ C2 P06 A
C/m/y
0
15 ml
Се Користи За Печатење Модел :
Зависта 5640 5660 7640 5540 5544 5545 5546 5548
Officejet 5740 5741 5745
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Основни својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet

Тие исто така купуваат со овој производ.