.

.

За Nissan Клоци 2017 2018 ABS Хром Страна Задните Видите Rearview Огледало Покрие Школка Трим Налепници Стил

За Nissan Клоци 2017 2018 ABS Хром Страна Задните Видите Rearview Огледало Покрие Школка Трим Налепници

DEN 1327.00
DEN 1598.40
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Загуби или Штета
Политика на враќање детали
Ако примите вашата точка штета, ве молиме, контактирајте нашата служба за корисници тим во рок од 48 часа
Ако не го добиете вашиот објект по испорака потврда може да контактирате со нашата служба за корисници тим за да започнете трага со превозникот.
Ние се стреми да достигне 100% клиентите задоволство стапка.
C ompatible Модел
( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )
За Nissan Клоци 2016 2017 2018
Ставка Опис
Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Вклучува : 2 buc/set за 1 автомобил . Ни e-mail првата ако мислите дека вашиот делови може да не одговара за било каква причина. Инсталација Настава Не Се Обезбедени, ако објектот е утврден од страна 3 M Лепак, следниве 3 M Лепак Инсталација метод за вашиот референца . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
Ако сте среќни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди .
Добредојде
Добредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!
Објектот Состојба
100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет . Ве молиме бидете сигурни дека дел ќе нареди одговара пред сечење, сликарство, менување или завршен инсталација. Step2 : отстрани 3m лепак во грбот; Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!) Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours. Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во 24 часови во редовна недела дена, а 48 часа по викендот. Ние ќе поднесе извештај на изгубениот пакет,
Секој објект кој е одобрен за враќање за размена, објектот ќе треба да биде во сосема нова состојба, што значи дека објектот е никогаш не инсталирајте и тоа треба да се чува во оригинално пакување. Ако имате било какви загриженост или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Точно Ист како на Сликата Шоу.
3 M Лепак
Инсталација метод Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
Известување на Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот. Во спротивно ќе има 20% restocking надоместок ќе се наплатува. Вашето мислење е поддршката за нас и тоа може да ни помогне да се подобри. Ви благодариме за сите ваши напори да се направи оваа продажба и купување искуство да биде среќен патување.
Контактирајте Со Нас
"Клиентите прво ,добра кредибилитет, супериорен квалитет, најдобра услуга" е нашиот постојан ветување на клиентите и дома и во странство .

Основни својства

Бренд Име:
Kadore
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Nissan Клоци 2016 2017 2018
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Тежина:
1kg
Модел Година:
2016-2018
Име На Модел:
123261
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
15cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Тие исто така купуваат со овој производ.