.

.

LM1036n Двојна AC 10~12V или DC 12-15V Контрола на Јачина на звук за Полнење 2-Канал За DIY

LM1036n Двојна AC 10~12V или DC 12-15V Контрола на Јачина на звук за Полнење 2-Канал За DIY

DEN 474.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

LM1036n Двојна AC 10~12 V или DC 12-15 V Контрола на Јачина на звук за Полнење 2-канал За DIY
Спецификација : 1.Ова контрола на јачина на звук одбор донесува LM1036 DC контрола на јачина на звук чип,се дизајнирани според offical коло дизајн стандард.
2.Тоа има голема контрола спектар,и со Еднаква јачина функција,совршено добро во употреба.
3.Сите компоненти донесат оригиналните компоненти,со висок квалитет обезбедува сигурни и стабилна функција, може да се користи за подолг период без проблеми.
4.PCB усвојува сина двострано стакло-влакна PCB,разумни изгледот,ниско ниво на бучава,лесно да се собраа,мошне погоден за почетници. Функција :
1.Производ Модел : LM1036n
2.Коло големина : 93mm x 45mm
3.Напојување : Dual AC 10~12 V или Двојно DC 12-15 V
4.Potentiometer Теренот : За 19mm
5.Potentiometer(лево кон десно ) : бас контрола, treble контрола, лево-десно рамнотежа контрола, контрола на јачина на звук
Пакет :
1 *LM1036n Двојна AC 10~12 V или DC 12-15 V Контрола на Јачина на звук за Полнење 2-канал За DIY
Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или e Packed,и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број. Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. Меѓународни клиенти може да се доживее задоцнувања од страна на царинските или национални пост услуги. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката. Времето на Испорака На време да брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната и e Packed доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека : На сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-25 работни дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-25 работни дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу 35-40 дена. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, што е потребно aournd 15-25 работни дена. Се враќа & Замени & Поправка Ние прифаќаме враќа & замени во рок од 7 дена од денот на клиентите добиваат производи, ве молиме бидете првиот контакт во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Производи треба да се достават во оригинална состојба. Како придобивка на нашите клиенти, ние исто така, обезбеди поправка во рок од 3 месеци од денот кога овој објект се испраќаат надвор, по поправка е направено, ние ќе ви испратиме објект, но и на клиентите треба да се плати и превозот начини. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!

Основни својства

DIY Материјали:
Електрични

Тие исто така купуваат со овој производ.