.

.

7PCS Поставите Исклучителна Саќе Дизајн Кунг Фу Чај Поставите Керамика Сини и Бели Порцелански Кафе Тенџере 1*Teapot + 6*Teacups Подарок Кутија

7PCS Поставите Исклучителна Саќе Дизајн Кунг Фу Чај Поставите Керамика Сини и Бели Порцелански Кафе Тенџере 1*Teapot

DEN 1753.00
DEN 2697.12
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бренд ZEETOON Материјал Керамички Име 7 PCS Поставите Саќе Кунг Фу чај го поставите рачно изработени Занаетчиски, Сина и бела Големина на СЛ. Пакет Листа
1*Teapot, 6*Teacups, Пакување Безбедност Пакување области на Примена
Чај Соба, Дневна Соба, Канцеларија, Спална Соба,
Студија Соба, ТВ Кабинет, Десктоп

Основни својства

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
порцелански
Број на Корисници:
6
Име:
7PCS Поставите Саќе Кунг Фу сет чај
Материјал:
Керамика
Површината Технологија:
сина и бела
Стил:
Саќе дизајн
Големина:
FIG.
категорија:
Чај Поставува
Области на примена:
Чај соба, дневна соба, канцеларија
Пакувањето вклучува:
1*Teapot + 6*Teacups
Пакет:
Подарок кутија

Тие исто така купуваат со овој производ.