.

.

Симпатична Удобност Мачка & Куче Миленичиња Безбедноста Одење Вест Подигнат Појавување Доведе Поводник Ангелските Крилја Костим

Симпатична Удобност Мачка & Куче Миленичиња Безбедноста Одење Вест Подигнат Појавување Доведе Поводник Ангелските

DEN 144.00
DEN 239.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Миленичиња Куче, Мачка Прилагодливи Ангел Крило Безбедност Подигнат Доведе Поводник Розова Сина Боја Големина S & M
100% сосема нов и висок квалитет Агол крило подигнат Погоден за зајаци, стаорци, гвинеја свињи, ferrets, мачки и многу други мали животни
Симпатична и убава темперамент за вашето домашно милениче
Тоа ви дава со целосна контрола при одење вашите мали домашни миленичиња што го прави полесно, побезбедно, но над сите сосема пријатно искуство.
Тие се направени од високо квалитетни најлон материјал кој е целосно да се перат и colorfast, што ги прави лесни за чистење, исто така, целосно дише дизајн за да се избегне вашето домашно милениче од добивање премногу топло.
Големина Биста Тежина
S 24-30cm 1~2 Kg M 30-44cm 3~5 Kg
Рака max. должина : Околу. 110cm*1.5 cm (прилагодливи)
Материјали : Најлон
Боја : Розова, Сина
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори и светлината влијание на камерата, сликата може да биде малку различен од вистинската боја на објектот, ви благодариме за вашето разбирање.
Совршен и прекрасен подарок за вашето куче.
1 x Агол крило темперамент

Основни својства

Големина:
S, M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
dogstory
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Дише дизајн

Тие исто така купуваат со овој производ.