.

.

Бебе Девојка Се Облекуваат За Есен Зима Кукла Јака Принцеза Се Облекуваат Децата Долги Ракави Девојки Партија Се Облекуваат Детска Облека Семејство Појавување

Бебе Девојка Се Облекуваат За Есен Зима Кукла Јака Принцеза Се Облекуваат Децата Долги Ракави Девојки Партија

DEN 988.00
DEN 1391.52
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бебе Девојка се Облекуваат за Есен Зима Кукла Јака Принцеза се Облекуваат Децата Долги Ракави Девојки Партија се Облекуваат Детска Облека Семејство Појавување Ознака ни големина на градите должина предлог висина, cm инчен cm инчен см 100 3t 62 24.4 58 22.8 100 110 4t 66 25.9 62 24.4 110 120 6 70 27.5 66 25.9 120 130 8 74 29.1 69 27.1 130 140 10 78 30.7 72 28.3 140 150 12 84 33.0 76 29.9 150 160 14 88 34.6 80 31.4 160 170 16 92 36.2 84 33.0 170

Основни својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
деца фустани за девојки
Вграден Градник:
No
Декорација:
Pleat
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
YUBAOBEI
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Петар пан Јака
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Сезоната:
Пролет, есен зима
костимот:
бебе девојка костим
облека:
децата моден облека
боја:
Сива
Стил:
деца фустани за партијата и на свадба
дизајн:
Девојка Принцеза се облекуваат

Тие исто така купуваат со овој производ.