.

.

Бебе Соба Дрвени Хексагонална Полица За Складирање Ѕидни Декорации Бонбони Организација Закачалка Фотографија Реквизити Полиците Се Прикаже Украс

Бебе Соба Дрвени Хексагонална Полица За Складирање Ѕидни Декорации Бонбони Организација Закачалка Фотографија

DEN 1123.00
DEN 1497.60
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Објектот Материјали : Дрво
Објектот Големина : 34*8*30cm
голем : 26.5*8.5*30 CM
Мала : 21*8.5*24 CM
Реден Број : 1 Pcs/Многу
Предмет Тип : Ѕид Полица
Објектот Пакување : 1pc/кутија
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка не inclued ноктите.
Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет!
Предност
1.И двете може да го спаси вашиот простор и ги красат вашата соба.
2.Совршени за Дневна соба, постелнина соба, студија, детска соба и сл.
3.Совршен за чување на вашиот Товар, Цвет и виси вашиот копчињата,ѓердан и др.
4.Внатрешниот простор е голем, може да се приспособат на различни предмети.
5.Тоа може да се како подарок за вашите пријатели,и тоа, исто така, може да ги красат вашата маса или куќа.
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Основни својства

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Бренд Име:
COYOZHOOF
Број На Модел На:
1
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Двојно
Инсталација Тип:
Кука Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Употреба:
цвет тенџере
Материјал:
Дрво

Тие исто така купуваат со овој производ.