.

.

Зелена Кутија за Накит Earring и Прстен 6.5*5*2.5 cm трговија на Големо 70pcs/многу Earring Пакување Прстен Хартија Кутија со лента Зелена Кутија

Зелена Кутија за Накит Earring и Прстен 6.5*5*2.5 cm трговија на Големо 70pcs/многу Earring Пакување Прстен Хартија

DEN 2544.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Точка бр. : DOU1246
Име : прстен кутија
Материјал : хартија 800g
Единица Тежина : 23g/pc
Боја : зелена
Големина на : 6.5*5*2.5 cm
Употреба : прстен,earring,подарок пакување
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака :
Сите нарачки се испраќаат користејќи КИНА ПОСТ ВОЗДУХ e-MAIL порака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL превозот обично трае 7-25 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
EMS изразат shiping обично трае 3-7days.
DHL, UPS-от, FEDEX и TNT express превозот обично трае 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Политика на враќање :
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
Со Панделка
Објектот Висина:
2.5cm
Број На Модел На:
DOU1246

Тие исто така купуваат со овој производ.