.

.

Шеќер пекарница силиконски калап мувла вратоврска рамка прстен на моделот Шеќер чипка силиконски Калап Фондан Торта полимер глина

Шеќер пекарница силиконски калап мувла вратоврска рамка прстен на моделот Шеќер чипка силиконски Калап Фондан

DEN 359.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис :
♥ Материјал : Висок квалитет на храна одделение Силиконски
♥ Мувла Големина : 10.7 X10.4 см Прибл.
♥ Боја : Radomly
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae се вклучени : 1 компјутер од мувла
Превозот :
Вашата цел ќ се испрати во рамките на 2-5 работни дена преку регистрирани Кина, воздухот mail. (Без превозот помеѓу празниците и викенд) Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 30-50 работни дена. Други земји : 30-55 работни дена.
Повратни информации :
Јас навистина го цениме вашата позитивни повратни информации ако се satisfed со моите предмети.Ако случајно, нешто не е во ред со мојот предмети, или мојата услуга не сте задоволни, ве молиме convo мене пред да ја напушти која и повратни информации. Јас ќе дадам се од себе за да го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Се надеваме дека би можеле да имаат пријатен занимава секое време!
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥

Основни својства

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
lanhaidun

Тие исто така купуваат со овој производ.