.

.

Fakra C машки plug 5005 Bule SMB coax конектор pigtail кабел RG174 20cm GPS Антената Продолжување Кабел

Fakra C машки plug 5005 Bule SMB coax конектор pigtail кабел RG174 20cm GPS Антената Продолжување Кабел

DEN 163.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

GPS Антената Продолжување Кабел Fakra C машки plug pigtail RG174 20cm 8"
Тип : Fakra C кабел
Конектор A : Fakra C машки сина боја
Конектор B : нема конектор
Кабелот тип : RG174 црна боја
Кабел должина : 20cm 8" или барање
Се работи за GPS Навигација

Основни својства

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
Модем Коаксијален Кабел
Должина на кабел:
20cm 8
кабелот тип:
RG174
Отпорност:
50 Ohm

Тие исто така купуваат со овој производ.