.

.

Нова Мода хип хоп жените врвот танц палта женски Џез костим за перформанси носат секси фаза облека сина краток outwear јакна

Нова Мода хип хоп жените врвот танц палта женски Џез костим за перформанси носат секси фаза облека сина краток

DEN 648.00
DEN 719.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нова Мода хип хоп жените врвот танц палта женски Џез костим за перформанси носат секси фаза облека сина краток outwear јакна
Како рачни мерни податоци! Така 0-3 см, на грешка! Ве молиме проверете ја големината на мерење на
табелата пред ПЛАЌАЊЕ! Големина Должина Биста Ракав Предлог Висина Слободни големина (18 T) 37 86-110 за висина 155-170cm да се носат

Основни својства

Дете НИ Големина:
18
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Ткаенина Тип:
Сомотски
Облека Должина:
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
12832
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки

Тие исто така купуваат со овој производ.