.

.

8Pcs/set 304 од не ' Рѓосувачки Челик Чаши За СКАРА или Кампување Отворено Првенство во собата Со Спаси Торба, Одговараат за Вино / Вода / Пиво 10set/многу

8Pcs/set 304 од не ' Рѓосувачки Челик Чаши За СКАРА или Кампување Отворено Првенство во собата Со Спаси Торба,

DEN 8071.00
DEN 8496.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производ : 304 од не 'Рѓосувачки челик чаши сет Кол : 4 парчиња големи димензии + 4 парчиња мала големина Тежина : 66g X 4(големи димензии) + 24g x 4(мали димензии), вкупната тежина за 0.4 kg Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик Волумен : 70ml и 350ml Пакет се вклучени : 10 сет (4pcs големи и 4pcs мала чаша со торба)
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Основни својства

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Тип:
Кафе & Чинијата Поставува
Обликот:
Еден Слој
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
LZ0998
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
PC
Количина:
6-10
Материјал:
Пластични
Техника:
Полирање

Тие исто така купуваат со овој производ.