.

.

77City Убиец Summe Мажите Т-маица Памук Водат Т Кошули Хип-Хоп Мажите Тактички Tees Блузи Тренд Тенок Одговара Т Кошула Мажите Памук Маица

77City Убиец Summe Мажите Т-маица Памук Водат Т Кошули Хип-Хоп Мажите Тактички Tees Блузи Тренд Тенок Одговара

DEN 663.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина на Табелата(cm) Големина M L XL XXL Рамо 40 41 42 43 Биста 92 96 100 104 Ракав 18 18.5 19.5 19 Врвот должина 64 65 66 67 Прирачник за мерење, тоа се околу 1-3cm отстапување
Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. На пратката од страна на Aliexpress Стандард Превозот за помалку од 30kgr. стоки е во 15-35 работни дена. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот.
Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број.
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер.

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Черепи
Sleeve Стил:
мажите tshirt
Стил:
Воени
Маскирани:
No
Бренд Име:
77city убиец
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
боја:
темно сина,бела,сива
одговара на толпата:
Младите
Големина:
M,L,XL,XXL,3XL,4XL
ткаенина име:
Памук
Возраст Заградата:
Возрасни
Должина На Ракав:
Кратко Sleeve
За сезоната:
Лето
Стил детали:
Печатење
Стил:
Streetwear

Тие исто така купуваат со овој производ.