.

.

ZPDWT Мрежа Костим за Капење Црна Monokini Секси Bodysuit Strappy Бански Жените Едно Парче Костим за капење Женски Пливаат Плажа Носат Bather

ZPDWT Мрежа Костим за Капење Црна Monokini Секси Bodysuit Strappy Бански Жените Едно Парче Костим за капење Женски

DEN 560.00
DEN 1097.28
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Еве ги податоците што треба да знаеш : Ако имате лента,кажете ни го вашето : 1.
Кога не ви се брод од мојата цел?
Обично ќе брод од вашата нарачка во 1-3 дена по уплатата е Потврдена.Aliexpress трае 12 часа за да се провери вашиот плаќање.
Големина на Табелата, Големина на Биста Половината Хип Првенство Рамен Мерка S 72-80 CM 60-66 CM 78-85 CM A-B 33 CM М 80-88 CM 64-70 CM 85-91 CM B-C 35 CM L 88-95 CM 68-74 CM 91-97 CM B-C 37 CM XL 95-101 CM 74-81 CM 97-103 CM B-C 39 CM XXL 101-106 CM 81-86 CM 103-109 CM C-D 41 CM 3 XL 106-111 CM 86-91 CM 109-115 CM C-D 43 CM 4 XL 111-116 CM 91-96 CM 115-121 CM D-E 45СМ 5 XL 116-121 CM 96-101 CM 121-126 CM D-E 47 CM 1. Тоа значи дека ние се испраќаат од вашиот налог.
Како можам да ги пратите мојата цел?Каде да ги добиете на следење на број?
Откако ќе се испраќаат на својата цел, следење на број ќе се појави. Ние се вешти на големината.
Може ли да се отвори disbute или пакет не достави за долго време и не ми се допаѓа она што добиваат?
Ве молиме не го отворите спор, која ќе му наштети на мојата продавница.Но, со цел да брзо да одговорат на нашите клиенти прашање,ние се обидуваме се потрудиме да одговорат на прашања, како и во неработни Време.Бидејќи сметаме дека многу клиент не знаат како да се uss aliexpress добро.Но, не би се 24 часа на интернет. Контактирајте ме и јас ќе ги провери парцела следење на информации за вас.
Како да знам дека моите нарачки се испраќаат надвор?
Откако ние испрати вашите производи, вашата цел статус ќе биде Добра Чека Прифаќање . Ниска Половината : Висока Половината :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Можете dropshipping?
Да, се разбира!(Ве молиме, дајте ми некоја порака кога ќе ја платат цел.Тоа не е важно дали ќе купи од нас.
Може да ми помогне да ја изберете големината?
Секако,се чувствуваат слободни да побарате од нас ако не сте сигурни за големината.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас на секое прашање сакате да знаете, поставување на цел,плаќање,транспорт,наплата. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме да ни остават порака на вашиот точната тело мерења (Висина/Тежина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина.и кога ќе го купите Повеќе Од 20 компјутери , јас ќе ја користи SF express за да можете бесплатно, што значи ќе добиете пакет рок од 5-7 работни дена.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZPDWT
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
156
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Стил:
Mesh
Боја Стил:
Цврста
Повод:
Плажа,Забава,Причинско-Секојдневно, Сончање
квалитет:
А+++
Материјал:
80% Најлон + 20% Полиестер
објектот стил:
Костими За Капење,Костим За Капење,Bather,Женски
Тип На Објект:
Beachwear,Жените Бански
боја:
Црна,војска зелена
Функција:
Trikini,Monokini,Едно парче костим за капење
Големина:
S,M,L,XL

Тие исто така купуваат со овој производ.