.

.

Компјутер везови машина додатоци - крпа извезени се префрлите коло (E902B)

Компјутер везови машина додатоци - крпа извезени се префрлите коло (E902B)

DEN 259.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Компјутер везови машина додатоци - крпа извезени се префрлите коло (E902 B)
Обезбедување на квалитет, прифатлива, вистинска продавница за продажба, ве молиме да бидат сигурни дека нивните родители да се купи

Основни својства

Вез Област:
1
Тежина:
1
Worktable Големина:
1
Бренд Име:
onloyo
Игла Број:
1
Состојба:
Нови
операција:
Компјутеризирана
Тип:
Станот Везови Машина
Глава Интервал:
1
Целокупната Димензии:
1
Глава Број:
Повеќе
Боја Класификација:
Крпа извезени се префрлите коло (E902B)

Тие исто така купуваат со овој производ.