.

.

Висок квалитет на напојување за ДПС-280FB Б ДПС-280FB F 280W работи добро

Висок квалитет на напојување за ДПС-280FB Б ДПС-280FB F 280W работи добро

DEN 1776.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Купување Белешки
(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел. Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)
1. MLLSE е нашата компанија бренд. Според Кинескиот извоз барања, сите предмети ги испративме ќе бидат опфатени со MLLSE етикета.
2. Превозот однос е ФОБ Шенжен, ние не сноси никаква тарифи предизвикани од земјата на дестинација. Но, ние може да го следат вашето барање да напишете ниска цена прогласи вредност за Царина.
3. Производ параметри можеби и не е точно, ве молиме да го користите официјалниот веб-сајт на податоци како стандард или консултирајте се со сервисот.
4 . Објектот се КОРИСТАТ (или Обновена), не се измери преку нови стандарди. Таму може да се гребнатини на површината на производот, но тоа не влијае врз вашата употреба. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобриот една.
5. Ние ќе пак парцела силно (не оригиналниот пакет, кој може да го претрпе долг пат за транспорт).
6. Се Проценува дека Времето на Пристигнување е само за референца, ве молиме обратете се до времето за испорака на Ali Express.
7. Ве молиме да изврши инспекција на пратката пред да го потпише. Ве молиме да одбие да го потпише, ако не се задоволни со точка (како што се бренд, изглед, оштетување и така натаму). Откако ќе го потпише парцела тоа значи, вие се согласувате на објектот е состојба (што ќе обезбеди гаранција ако функцијата проблем). Ако штетата е резултат по приемот на стоката, ве молиме да се обезбеди комплетна доказ за оштетување издадени од страна на неотпакувани видео и логистичка компанија. Ако не можете да се обезбеди доказ за оштетување, вие не ќе биде во можност да се добие компензација.
8. Без наша дозвола, ве молиме не ремонтирам или расклопување на производот. Откако ќе ремонтирам или расклопување тоа, или гаранција на етикетата е оштетен, ние не дава никаква гаранција или враќање на средствата.
9. За која било причина, ако сакате целосна наплата, ќе треба да го испрати назад до нас. Ние не прифаќаме било каква причина за безусловно целосна наплата.
Висок квалитет на напојување за ДПС-280 FB Б 280 W работи добро

Основни својства

80 ПЛУС Сертификација:
Други Сертификација
Примена:
Десктоп
Бренд Име:
MLLSE
Број На Модел На:
ДПС-280FB Б ДПС-280FB F
Рејтинг На Моќ:
251W - 300W
Пакет:
No
Производи Статус:
Користи
Пакет:
Стандард
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот

Тие исто така купуваат со овој производ.