.

.

JIMAITEAM 3k планински велосипед јаглерод вилушка Вилушка Целосна Карбонски Влакна Планински Велосипед Велосипед Вилушка ВЕЛОСИПЕД Делови / 26 / 27.5 /29er

JIMAITEAM 3k планински велосипед јаглерод вилушка Вилушка Целосна Карбонски Влакна Планински Велосипед Велосипед

DEN 4032.00
DEN 5760.00
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Име : JIMAITEAM јаглерод MTB заострените цврсти предната вилушка Материјал : Toray T800 карбонски влакна Главата цевка големина : 1-1 / 8 "(28.6 mm) да 1-1 / 2" (40mm) Глава цевка должина : 300мм Изглед; Мет / сјај Вилушка растојание : 100mm Спецификации; 26 / 27.5 / 29 ER Тежина; 593g / 27.5 er

Основни својства

боја:
26ER мат, 27.5 ER мат, 29ER мат, 26ER СЈАЈ, 27.5 ER СЈАЈ, 29ER СЈАЈ
Употреба:
Планински Велосипеди
Големина На Тркало:
29 инчи
Матични Големина:
31.6/30.8/27.2
Должина На Ножот:
380mm-400mm
Број На Модел На:
Карбонски влакна планински велосипед вилушка
ОДГОВАРА ЗА:
Диск сопирачки
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
Jimaiteam
Тип:
Отпор Гума (Среден Опрема Не-амортизацијата)
суспензија:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.