.

.

Гроздобер Рокабили Polka Точка Замав 50-тите 60-тите години Pinup Домаќинка Коктел Партија се Облекуваат 1026

Гроздобер Рокабили Polka Точка Замав 50-тите 60-тите години Pinup Домаќинка Коктел Партија се Облекуваат 1026

DEN 1896.00
DEN 2106.24
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


стилови : ноќ на вештерките костим, карневал костим,најгласен поборник костим
гума латекс корсети : 3 кука латекс корсет , латекс underbust половината cincher Други поврзани со топла стилови :
За олово време
Ние обично се пишува околу 15 дена во водство време дел, всушност, за повеќето од нашите стилови, имаме доволно количество во акции, може да се испрати до вас веднаш по уплатата. Понекогаш предмети се надвор од акциите, што ние заборавајте да се подготви пред тоа се само неколку, и ние треба да се организира прави повторно, дека 's причината зошто ние го напишете 30 дена. Испорака
Бесплатен превозот од кина пост ,тие се за 20-35 дена ако треба побрз начин да ги споделите со нас и ако aliexpress побара од вас да се потврди приемот и што уште не ги прими,да ги споделите со нас и ние ќе се прошири на времето ние навистина се надевам дека ќе имаат задоволство купување .
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Бесплатен превозот од кина пост ако не пристигнат на време ,не заборавајте да се побара од нас да го продолжи receiption време.така alibaba ќе не ослободувате нас пари додека да го добиете производот.
Големина
внимание ве молам : Ова е оригиналот на податоци, не ги преземе"strechy""чипка"(за вредноста) во предвид. големина грешка опсег 1-3cm е дозволено.
Retrun политика
1.Не ние купувачи причина како големина не одговара, а не како itemwe прифати дека ќе се вратите за нас, но ќе мора да го плати превозот цена(двапати : на надоместокот што се испратени до вас и надоместокот ќе испрати назад).
2.Ако она што ние ги направивме погрешен како праќање погрешен точка, не е во ред големина, ние ќе ги преземе сите.
3.Кога се врати објектот, ве молиме, напишете нашата продавница БР. и вашата цел НЕМА., полно име на парче payper.
Вистински Фото

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Силуета:
Директно
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
135-2040

Тие исто така купуваат со овој производ.