.

.

2017NEW Супер Продажба ! Велосипедизам Велосипед Челик Железо Велосипед Задните Derailleurs Синџир Guard Опрема Заштитник

2017NEW Супер Продажба ! Велосипедизам Велосипед Челик Железо Велосипед Задните Derailleurs Синџир Guard Опрема

DEN 186.24

Од стоката
Достапно е за нарачката


Велосипедизам Велосипед Челик Железо Велосипед Задните Derailleur Синџир Guard Опрема Заштитник
Опис :
Материјал : железо челик
Боја : црна,сребрена
Ефекти : заштитен ефект на задните derailleur, заден derailleur за да се избегне оштетување.
Погоден за : повеќето MTB велосипеди, патот велосипеди, виткање велосипед, универзална големина.
Пакетот Вклучува :
1pcs Велосипед Задните Derailleur челик железо Заштитник

Основни својства

боја:
Црна, Сребрена
Компоненти:
Derailleurs
Вкупниот Капацитет:
сите
Материјал:
Челик
Брзини:
27 Брзина
Број На Модел На:
PD10
Тип:
Derailleur Синџир Guard Заштитник
боја:
црна и сребрена

Тие исто така купуваат со овој производ.