.

.

Амнезија ХЕРОИНА Cosplay Костим Јапонски Училиште Униформа Жените Девојки на Повик Лолита Носии

Амнезија ХЕРОИНА Cosplay Костим Јапонски Училиште Униформа Жените Девојки на Повик Лолита Носии

DEN 1943.00
DEN 2207.52
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Амнезија ХЕРОИНА Cosplay Костим Јапонски Училиште Униформа Жените Девојки на Повик Лолита Носии
Колет се вклучени : грб+кошула+шапка+здолниште+вратоврска
Биста : за 88cm waist76cm здолниште должина : 52cm

Основни својства

Големина:
One Size
Извор:
Hatsune Miku
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Амнезија Cosplay Костим
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
грб+кошула+шапка+здолниште+вратоврска
Знаци:
хероината

Тие исто така купуваат со овој производ.