.

.

Уметност Дизајн WC Винил животната средина водоотпорен Креативен Карактер дома декорација симнување Toilte налепница за перење соба

Уметност Дизајн WC Винил животната средина водоотпорен Креативен Карактер дома декорација симнување Toilte налепница

DEN 102.00
DEN 112.80
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на Уметноста Стан дома декорација продавница
Квалитет : Уметност Стан го избере најдобриот материјал и да се купат прецизност резба машина за производство. ( Цена на добар квалитет материјал е 3 пати во споредба со слаб квалитет ). Деликатна среќен живот, ве молиме да се потпираат на Уметноста Стан.
Стил : Производство се извезување на Европа, Америка, Русија, Бразил, Канада,и многу Азиски земји.
charactor : не-токсични, removeable, водоотпорен, свежи бои, fadeless, најдобри лепак не ќе го уништи вашиот ѕидови и прозорци.
Погодни за : Рамни ѕид, керамички плочки, автомобил, стакло, mirros, метал, пластика, дрвени ѕидни или подни.
Боја избор : Уметност Стан снабдување 20 различни бои за да ви. Ве молиме проверете бои, известување нас која боја ние треба да се произведуваат за вас.
Посебни DIY : Уметност Стан може да се произведуваат како вашите барања, вашата компанија име на училиштето, име, и зборовите кои сакате да запишете врз неа, она што некогаш сте се потребни, ве молам само да забележите нас.

Основни својства

Бренд Име:
Georgiana
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид,Тоалет Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
QT-0202
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
Стил:
Креативни зборови ѕид налепница
избор на боја:
изберете боја од бојата табела ве молиме
Тема:
Симнување на перење соба налепница
Применливи простор:
вол & стакло & соби & плочка
токсични:
Не-Токсични
испорака:
Безбеден и Брз
Пакет:
Меѓународниот стандард
оригиналниот:
Кина главниот земјиште shandong
Количина:
1pcs
Функција:
Табла Налепница

Тие исто така купуваат со овој производ.