.

.

MAP0203 мода сребрени приврзоци циркон ѓердан за мајка Божиќ подарок

MAP0203 мода сребрени приврзоци циркон ѓердан за мајка Божиќ подарок

DEN 518.00
DEN 648.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


MAP0203 мода сребрени приврзоци циркон ѓердан за мајка Божиќ подарок, бесплатен превозот
со подарок кутија
Информација за производот :
Име на производ
жените ѓердани синџири
Материјал
925 фунта сребро, родиум позлата
Големина
16+3inch, 45см
Тип
CZ
Приврзоци
накит приврзоци
Бренд
HW фабрика
Напомена :
Ние сме Накит фабриката, во која може да се направи на Обетки, Ѓердани од страна на клиентите барања.
Како и обично, Ѓердани материјал се : сребрена(925 sterling silver), месинг. Обложено Родиум, позлатен сребрен .
Ние сме фабрика, која може да се направи нов мувла накит производи на клиентите барања.
Компанија :
Морнар Месечината Месечината ѓердан ѕвезда ѓердан, фунта сребро 925 ,јапонија
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет, Модерен стил
Состојба : вистински 925 sterling silver
Refence производи листа
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС UPS или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.
3-ЕМС ПРЕГЛЕДИ(за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
4-Хонгконг Пост(за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
За нас :
Ние имаме професионална накит дизајн тим со богато искуство инженер во накит дизајн поле. Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Основни својства

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
45см
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Должина:
16+2inch
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
MAP0203
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
како на слика
Големина:
45cm
Камен:
zricon
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Тие исто така купуваат со овој производ.